Het Team

 

Door de jaren heen hebben we ons team mogen versterken met vakbekwame mensen

 Hieronder vind u een overzicht van ons professioneel team, die u graag bijstaan

 

 

 

Wie is wie?

ZAAKVOERDERS

Julien Van De Putte:

Oprichter


Bart Van De Putte:
Algemeen directeur
Technische verantwoordelijke
Werfopvolging
Planning

Tel: 09/363.88.40
GSM: 0498/17.84.40
E-mail: bart@alu-vandeputte.be
Jeroen Van De Putte:
Algemeen directeur
Administratief verantwoordelijke
Offertedienst

Tel: 09/363.88.44
GSM: 0498/17.84.44
E-mail: jeroen@alu-vandeputte.be

BEDIENDEN

Nadine De Smet:

Administratie

Onthaal


Tel: 09/362.69.50

E-mail: info@alu-vandeputte.be

Elke Schietse:

Administratie

Boekhouding


Tel: 09/362.69.50

E-mail: elke@alu-vandeputte.be

Bernard Remue:

Offertedienst


Tel: 09/363.88.48

GSM: 0498/17.84.48

E-mail: bernard@alu-vandeputte.be

Geofrey De Gryse:

Offertedienst


Tel: 09/362.69.50

E-mail: geofrey@alu-vandeputte.be

Andy Van Rostenberghe:

Werfopvolging

Productieverantwoordelijke


Tel: 09/363.88.45

GSM: 0498/17.84.45

E-mail: andy@alu-vandeputte.be

Christophe Van den Broecke:
Werfopvolging
Productieverantwoordelijke
CNC-programmatie
CE-markering

Tel: 09/363.88.49
GSM: 0498/17.84.49
E-mail: christophe@alu-vandeputte.be

Pieter Raveel:
Productieverantwoordelijke
Bestellingen

Tel: 09/363.88.42
E-mail: pieter@alu-vandeputte.be
Wim Caekebeke:
Productieverantwoordelijke
Bestellingen

Tel: 09/363.88.58
E-mail: wim@alu-vandeputte.be
Sarah Van de Putte:
Hulp opmeter
Offertedienst
Web-designer

Tel: 09/362.69.50
E-mail: sarah@alu-vandeputte.be

Peter De Neve:

Werfopvolging

Opmeter


Tel: 09/363.88.46

GSM: 0498/17.84.46

E-mail: peterdeneve@alu-vandeputte.be

Sammy De Rycke:
Planning

Tel: 09/363.88.47
GSM: 0498/17.84.47
E-mail: sammy@alu-vandeputte.be
Peter Diependaele:
Werfverantwoordelijke
Dienst na verkoop

Tel: 09/363.88.41
GSM: 0498/17.84.41
E-mail: peter@alu-vandeputte.be

Kristof Beurms:

Verantwoordelijke automatisatie / elektriciteit / zonnewering

Dienst na verkoop


Tel: 09/363.88.43

GSM: 0498/17.84.43

E-mail: kristof@alu-vandeputte.be

MAGAZIJN

Peter Cornelis:

Magazijnverantwoordelijke


Tel: 09/362.69.50

E-mail: petercornelis@alu-vandeputte.be

Roberto Cabascango:

Magazijnier


Tel: 09/362.69.50

E-mail: roberto@alu-vandeputte.be

Sven Walraet:

Magazijnier


Tel: 09/362.69.50

E-mail: sven@alu-vandeputte.be